Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Игра со придавки

Оливија Георгиевска  
Оригинален наслов на книгата : Игра со придавки
ИСБН : 978-608-267-456-8
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Со оваа шарена сликовница во рима, ќе влезете во игривиот свет на придавките.


Преку прекрасните слики и зборовите во боја, ќе научите како да ги препознаете  и како да ги употребите.


Придавките навистина лесно се учат и лесно се помнат!


Со среќа!
Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците