Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Сет Колин Хувер 2 + 2

Колин Хувер  
Оригинален наслов на книгата : Сет Колин Хувер 2 + 2
ИСБН : 5310328006703
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 856
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Со две купени книги од Колин Хувер: ,,Безнадежно'' и ,,Изгубена надеж'', на подарок ќе ги добиете новите ,,Мојата Пепелашка'' и ,,Совршенство''.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците