Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Мачешки исповеди или што значи да се биде маче

Катерина Трајановска  
Оригинален наслов на книгата : Мачешки исповеди или што значи да се биде маче
ИСБН : 978-608-267-455-1
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 72
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

Сите среќни мачиња си прилегаат едно на друго, секое несреќно маче е несреќно на свој начин. Но, понекогаш тагата ги обединува сите живи нешта и понекогаш читателот може да си претстави што значи да се биде маче


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците