Карти - Погоди ја земјата
Топер

Карти - Погоди ја земјата

Шифра на артикл: 093938
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
230 МКД
230 МКД
3,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
32 карти кои ќе му помогнат на вашето дете преку игра да го подобри општото знаење на вашето дете за најпознатите земји во светот. Картите се спакувани во квалитетни кутии со магнет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Географија
Издавач Топер
Возраст 5 - 7 години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Димензија110 x 160 mm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.48 MB