Meч со жиг, Excalibur Natural, мал, 50cm
Spielzeugmanufaktur VAH

Meч со жиг, Excalibur Natural, мал, 50cm

Шифра на артикл: 036477
Код на производителот: 36477
Достапно веднаш
0 МКД
945 МКД
945 МКД
15,29 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за преправање
Бренд Spielzeugmanufaktur VAH
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB