Викиншка секира со двострано сечило, 45cm
Spielzeugmanufaktur VAH

Викиншка секира со двострано сечило, 45cm

Шифра на артикл: 036488
Код на производителот: 36488
Достапно веднаш
0 МКД
985 МКД
985 МКД
15,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за преправање
Бренд Spielzeugmanufaktur VAH
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB