Записи од зен мајсторите
Ѓурѓа

Записи од зен мајсторите

Шифра на артикл: 094180
ISBN: 9786082013329
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Единствени приказни за безвременска мудрост од зен мајсторите. Богати приказни со мечови, тигри, чај, цвеќиња и кучиња. Записите од зен мајсторите ја предизвикуваат сечија фантазија и го носат секој читател поблиску до просветлување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кратки приказни/раскази
Автор /
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници124
Димензија21cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara H. Solomon
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Григ
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sok Fong Ho
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB