Кошмарни приказни
Ѓурѓа

Кошмарни приказни

Шифра на артикл: 094184
ISBN: 9786082013503
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга е составена од кратки приказни, кои Блаватскаја ги создала во нејзините посветли моменти и ја покажува како ведра писателка со прекрасна фантазија. Богата е со изненадувачки описи за чудното и за необичното, а само дел од фантастичните приказни во кои ќе уживате се: „Легендата на синиот лотос“, „Нерешена мистерија“, „Маѓепсан живот“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кратки приказни/раскази
Автор Елена Блаватскаја
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници236
Димензија21cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara H. Solomon
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Григ
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sok Fong Ho
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB