Макета, Me 262 A1a, 1:72
Макета, Me 262 A1a, 1:72
Макета, Me 262 A1a, 1:72
Макета, Me 262 A1a, 1:72
Макета, Me 262 A1a, 1:72
Макета, Me 262 A1a, 1:72
Revell

Макета, Me 262 A1a, 1:72

Шифра на артикл: 055941
Код на производителот: 55941
Достапно веднаш
0 МКД
680 МКД
680 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB