Сет тушеви на водена база + pipeti, Pebeo, ColoreX, BD Illustrator Kit, 10 x 20 мл

Сет тушеви на водена база + pipeti, Pebeo, ColoreX, BD Illustrator Kit, 10 x 20 мл

Шифра на артикл: 037162
Код на производителот: 37162
Достапно веднаш
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
20,87 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туш, перодршки и перца

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.71 MB