Озборувањето како механизам за социјална контрола во народната култура на Струшк
Табахон

Озборувањето како механизам за социјална контрола во народната култура на Струшк

Шифра на артикл: 044476
Код на производителот: 44476
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Антропологија
Автор Ана Ашталковска
Издавач Табахон
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници252

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB