Виртуелни модели на живеалишта од македонското народно градителство
Табахон

Виртуелни модели на живеалишта од македонското народно градителство

Шифра на артикл: 044478
ISBN: 9989668566
Код на производителот: 44478
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Антропологија
Автор Даворин Трпески
Издавач Табахон
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB