Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен
Lexon

Безжичен Bluetooth звучник, MINO+, металик зелен

Шифра на артикл: 060412
Достапно веднаш
0 МКД
1.845 МКД
1.845 МКД
29,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Аудио
Бренд Lexon
Боја Зелена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Аудио 016674
1.990 МКД
32,20 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016673
1.990 МКД
32,20 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016670
1.990 МКД
32,20 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016669
1.990 МКД
32,20 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016667
1.670 МКД
27,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016666
22.870 МКД
370,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016664
8.890 МКД
143,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060442
3.695 МКД
59,79 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060440
1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060437
1.845 МКД
29,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB