2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни
Lexon

2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, црни

Шифра на артикл: 060415
Достапно веднаш
0 МКД
6.145 МКД
6.145 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Аудио
Бренд Lexon
Боја Црна

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Аудио 016674
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Аудио 016673
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Аудио 016672
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Аудио 016669
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Аудио 016668
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Аудио 016664
8.890 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB