2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви
Lexon

2 во 1 бежичен звучник + слушалки, SOFTPOWER, сиви

Шифра на артикл: 060417
Достапно веднаш
0 МКД
6.145 МКД
6.145 МКД
99,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Аудио
Бренд Lexon
Боја Сива

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Аудио 060442
3.695 МКД
59,79 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060440
1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060437
1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060436
1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060433
3.745 МКД
60,60 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.52 MB