Безжичен Bluetooth звучник, MINO, флуоресцентно зелен
Lexon

Безжичен Bluetooth звучник, MINO, флуоресцентно зелен

Шифра на артикл: 060439
Достапно веднаш
0 МКД
1.245 МКД
1.245 МКД
20,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Аудио
Бренд Lexon
Боја Зелена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Аудио 016667
Цена 1.670 МКД
27,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016666
Цена 22.870 МКД
370,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 016664
Цена 8.890 МКД
143,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060442
Цена 3.695 МКД
59,79 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060440
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060438
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060437
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060436
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060435
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060434
Цена 1.845 МКД
29,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Аудио 060433
Цена 3.745 МКД
60,60 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB