Фестивал ВИДИК: Театарска претстава 'Торонто Експрес' - 12.06

Фестивал ВИДИК: Театарска претстава 'Торонто Експрес' - 12.06

Шифра на артикл: 063994
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Билетите купени онлајн можете да ги подигнете од која било книжарница на Литература во Скопје. Ве молиме во забелешка во нарачката посочете ни во која книжарница би сакале да си ги подигнете билетите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Билети за културно уметнички настани

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.48 MB