Клубот 5 наутро : Зграпчи го утрото. Воздигни го својот живот.
Издавачки центар ТРИ

Клубот 5 наутро : Зграпчи го утрото. Воздигни го својот живот.

Шифра на артикл: 005921
ISBN: 9786082306148
Код на производителот: 5921
Автор: Робин Шарма
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Светски признатиот гуру Робин шарма ви го претставува конcептот на Клубот 5 наутро - докажан систем кој им помогнал на илјадниcи клиенти максимално да си ја зголемат продуктивноста, да си го подобрат здравјето и да уживаат во спокоен жживот во ова динамиcхно и стресно време. Преку вошитуваcхка - и cхестопати забавна - приказна во која главните актери се борат да ги надминат своите лиcхни проблеми и се среќаваат со еден ексcентриcхен тајкун кој станува нивен таен ментор, Клубот 5 наутро ќе ве запознае со: - Наcхинот на кој големите и мудри луѓе ги поcхнуваат своите утра за да постигнат заcхудуваcхки резултати. - Малку познатата формула за инспираcија и фокусираност за извлекување на најдоброто од денот. - Докажаната практика што помага лесно да се разбудите додека повеќето луѓе уште спијат, добивајќи скапоcено време за размислување и изразување на својата креативност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Робин Шарма
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници330

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB