Мајсторство
Икона

Мајсторство

Шифра на артикл: 005957
ISBN: 9786082210957
Код на производителот: 5957
Автор: Роберт Грин
Достапно веднаш
0 МКД
699 МКД
699 МКД
11,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Роберт Грин, кој целиот свој живот го поминал про учувајќи ги законите на моќта, ни ги открива тајните патишта што водат до најголемите величини, патиштата по кои чекореле најмоќните луѓе од човечката историја. Секој од нас може да стане Мајстор, секој од нас поседува доволно потенцијал, кој може да биде реализиран само со следење на една тешка, но доволно јасна насока, која за првпат е образложена во оваа книга. Научете ги тајните на професионалната област што сте ја избрале за себе, подложете се на едно ригорозно чиракување, апсорбирајте ги скриените знаења, кои доаѓаат само преку многугодишно искуство, па застанете рамо до рамо со вашите ривали и надминете ги во генијалноста. На крајот, урнете ги до самите темели старите шеми на извонредност. Изучувајте ги начините на работа на Ајнштајн, Дарвин и на деветтемина современи Мајстори, кои дадоа специјални интервјуа за оваа книга. Ослободетејастраста што се крие во вас и станетевистински Мајстор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Роберт Грин
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници424

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB