Менаџерот
Икона

Менаџерот "Една минута" : зголемете ја продуктивноста, профитот...

Шифра на артикл: 006772
Баркод: 9789989168154
Код на производителот: 6772
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
6,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Како менаџерот „Една Минута“ го прави ова? Зад неговиот успех лежат само три тајни… Лидерите на американската и на јапонската индустрија направија оваа книга да биде задолжително четиво за сите нивни менаџери.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Кен Бланчард, Спенсер Џонсон
Издавач Икона
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2008
Број на страници112

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB