Основно правило за успех : кумулативниот ефект : зголемете ги вашите приходи, подобрете го вашиот живот и максимизирајте го вашиот успех
Сакам Книги

Основно правило за успех : кумулативниот ефект : зголемете ги вашите приходи, подобрете го вашиот живот и максимизирајте го вашиот успех

Шифра на артикл: 043367
ISBN: 9786082601069
Код на производителот: 43367
Автор: Дарен Харди
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга се базира на принcипот дека одлуките што сите ги носиме во жживотот се оние кои ја обликуваат нашата судбина и нашиот пат во жживотот. Малите секојдневни одлуки или водат до жживот каков што сите посакуваме или пак до катастрофа. Дарен Харди, авторот и издаваcх на списанието УСПЕХ, направил збир на основните принcипи кои се заслужни за најфеноменалните достигнувања во бизнисот, врските и општо во сите аспекти на жживотот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Дарен Харди
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници191

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB