Заработувај без лимит

Заработувај без лимит

Шифра на артикл: 056883
Код на производителот: 56883
Достапно веднаш
0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кои информации може да ги најдете тука: 1. Зошто да одберете фриленс 2. Во кои категории може да работите 3. Како добро да го оптимизирате профилот 4. Како побрзо до прв клиент 5. Како да ги задржите клиентите 6. Како функционира целата платформа 7. Начини на исплата 8. Како до легална фриленс работа И буквално сè што е поврзано со Upwork.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Адријана Ристовска Анѓелкоски
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници179

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Napoleon Hill
610 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB