Богатство што не се купува со пари
Издавачки центар ТРИ

Богатство што не се купува со пари

Шифра на артикл: 096176
ISBN: 9786082309774
Автор: Робин Шарма
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако си креативен, продуктивен, амбициозен – или сакаш да станеш – оваа книга е за тебе. Новата книга што неодамна излезе во светот и кај нас пристигнува во ексклузивно издание! „Богатство што не се купува со пари“ е најреволуционерната досегашна книга на Шарма. Ја преобликува дефиницијата за успех, покажува што навистина значи да се живее богат и исполнет живот. Следи го примерот на познатиот автор и пронајди го вистинското богатство. Општеството ни продава варијанта на успех што многумина ги остава празни во душата, неостварени и полни со каење. За среќа, постои многу подобар начин на живот. Книга што ти ја открива филозофијата со која конечно ќе ти се насмевне вистинското богатство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Робин Шарма
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници372

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB