Зборник на народни песни
Култура

Зборник на народни песни

Шифра на артикл: 000807
ISBN: 9789989325915
Код на производителот: 807
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова издание на знаменитиот Зборник, го подготвивме според изданието од 1962 година објавено од тогашното книгоиздателство Кочо Рацин. Библиотеката Браќа Миладиновци од Скопје го објави во електронска форма, од каде целосно го презедовме, со дозвола на Библиотеката, на која искрено и благодариме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Браќа Миладиновци
Издавач Култура
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници585

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB