Бојан и Бојана 1
Љубовта е петтиот елемент

Бојан и Бојана 1

Шифра на артикл: 002392
Баркод: 9789989510519
Код на производителот: 2392
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Осумте изданија на боенки се дел од истата едиција. Децата од Македонија добија можност својата ликовна креативност да ја развиваат преку традицијата на македонските народни приказни. Првпат децата можат да ги бојат Итар Пејо, Силјан штркот, Девојчето со трите волшебни прачки.... и да се вратат преку ликовните претстави во нашиот свет на бајки.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Натали Николоска (илустратор)
Издавач Љубовта е петтиот елемент
Јазик Македонски
Година на објавување2005
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Арс Ламина
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 190 МКД
3,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB