Боиме и учиме да броиме - боенка
Едука Мак

Боиме и учиме да броиме - боенка

Шифра на артикл: 002732
Баркод: 9786084737490
Код на производителот: 2732
Достапно веднаш
0 МКД
100 МКД
100 МКД
1,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови и броеви како и вежба за нивно правилно пишување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2017

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Арс Ламина
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 190 МКД
3,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB