Стела и Сани - боенка Диносауруси
Издавачки центар ТРИ

Стела и Сани - боенка Диносауруси

Шифра на артикл: 048088
Баркод: 9786084892717
Код на производителот: 48088
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нашите забавни опашести пријатели – диносаурусите Какви се овие чудни стапалки? Да, тоа се траги од диносауруси! Стела и Сани се заедно со нив. Но не можат да се одлучат каква боја сакаат да бидат. Патувај во времето и врати се многу, многу години наназад. Обој ги опашестите пријатели и играј со нив!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Ана Андроска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување0

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Арс Ламина
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 190 МКД
3,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB