Стела и Сани - боенка Животни
Издавачки центар ТРИ

Стела и Сани - боенка Животни

Шифра на артикл: 048090
ISBN: 9786084892731
Код на производителот: 48090
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Чудното кралство на животните Светот е онаков каков што го гледаш ти! Бубамарата не мора да е црвено-црна за да ти донесе среќа. Треба само безбојно да ти слета на страницата – токму како во оваа боенка. За среќа и забава, заедно со Стела и Сани, обој го слонот кој вози велосипед, или панделката на жирафата. Уживај боејќи го необичното кралство на навидум обични животни!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Ана Андроска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување0

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB