Празно место
Современост

Празно место

Шифра на артикл: 052190
ISBN: 9786084501626
Код на производителот: 52190
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Празно место“ е книга за загубата, за љубовта, за семејството, за секојдневието, за проблемите, за пандемијата, но и за радоста која произлегува од конекцијата со блиските луѓе. Покрај овие теми, отвора прашања и за минливоста на времето, за материјалното и духовното постоење, како и за самата поезија, како начин да се обезбеди вечност
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Снежана Стојчевска
Издавач Современост
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници100
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB