Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8
Љубовта е петтиот елемент

Сет боенки, Бојан и Бојана 1-8

Шифра на артикл: 060804
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Осумте изданија на боенките Бојан и Бојана се дел од оваа едиција. Децата од Македонија добија можност својата ликовна креативност да ја развиваат преку традицијата на македонските народни приказни. Првпат децата можат да ги бојат Итар Пејо, Силјан Штркот, Девојчето со трите волшебни прачки.... и да се вратат преку ликовните претстави во нашиот свет на бајки. Илустратор Натали Николовска 8- изданија во боја
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Натали Николоска (илустратор)
Издавач Љубовта е петтиот елемент
Димензија A4
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници16
ДимензијаA4

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB