Медиум за боја за стакло - osvetluva~ki, Pebeo, Vitrail Lightening Медиум, 45мл

Медиум за боја за стакло - osvetluva~ki, Pebeo, Vitrail Lightening Медиум, 45мл

Шифра на артикл: 036863
Код на производителот: 36863
Достапно веднаш
0 МКД
190 МКД
190 МКД
3,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друго
Димензија45 u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Друго 051717
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.63 MB