Медиум за боја за стакло - мат, Pebeo, Vitrail Matt Медиум, 45мл

Медиум за боја за стакло - мат, Pebeo, Vitrail Matt Медиум, 45мл

Шифра на артикл: 036865
Код на производителот: 36865
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друго
Димензија45 u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.48 MB