Медиум за бои за стакло - против капење, Pebeo, Vitrail No Drip Медиум, 45 мл

Медиум за бои за стакло - против капење, Pebeo, Vitrail No Drip Медиум, 45 мл

Шифра на артикл: 037579
Код на производителот: 37579
Достапно веднаш
0 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Друго

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.73 MB