Медиум за пуринг техника, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring Medium, 1000мл

Медиум за пуринг техника, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring Medium, 1000мл

Шифра на артикл: 046942
Код на производителот: 46942
Достапно веднаш
0 МКД
2.500 МКД
2.500 МКД
40,45 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија1000u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB