Маркер за порцелан, Pebeo, Porcelaine150, 1.2мм, amazonite green

Маркер за порцелан, Pebeo, Porcelaine150, 1.2мм, amazonite green

Шифра на артикл: 036914
Код на производителот: 36914
Достапно веднаш
0 МКД
235 МКД
235 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бои за стакло и керамика

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.07 MB