Дрвени боици, S-Cool, Triangular, 1/12
Дрвени боици, S-Cool, Triangular, 1/12
Дрвени боици, S-Cool, Triangular, 1/12
Дрвени боици, S-Cool, Triangular, 1/12

Дрвени боици, S-Cool, Triangular, 1/12

Шифра на артикл: 039603
Код на производителот: 39603
Достапно веднаш
0 МКД
109 МКД
109 МКД
1,76 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ДРВЕНИ БОИЦИ СКУЛ со висок квалитет и пигмент од премиум квалитет. Мината кај овие боици е тешка за кршење, а притоа многу лесно се остри без да дојде до кршење или пукање. Имаат ергономски триангулар облик што овоможува поудобно држење при цртање и боење. Квалитетниот пигмент овозможува лесно нанесување на бојата на хартијата без никаков напор. Овие боици имаат FSC сертификат што значи дека се еко-френдли затоа што не се направени од дрво од загрозените тропски шумски подрачја.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боички-дрвени, училишни

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB