Чајник, 9093, црн
Alessi

Чајник, 9093, црн

Шифра на артикл: 042078
Код на производителот: 42078
Достапно веднаш
0 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Alessi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB