Инфузер, MG35
Инфузер, MG35
Инфузер, MG35
Инфузер, MG35
Alessi

Инфузер, MG35

Шифра на артикл: 043523
Код на производителот: 43523
Достапно веднаш
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Alessi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.11 MB