Футрола за таблет, Gustav Klimt - The Kiss
Fridolin

Футрола за таблет, Gustav Klimt - The Kiss

Шифра на артикл: 050107
Код на производителот: 50107
Достапно веднаш
0 МКД
1.350 МКД
1.350 МКД
21,84 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чанти со прерамка и чанти за лаптоп
Бренд Fridolin

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.93 MB