Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Часовник со порака, Message Click Clock, бел
Gingko

Часовник со порака, Message Click Clock, бел

Шифра на артикл: 044762
Код на производителот: 44762
Достапно веднаш
0 МКД
4.680 МКД
4.680 МКД
75,73 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е часовник кој ќе ви го каже времето, датумот и температурата во собата, со дополнителна функција да испише персонализирана порака на екранот. Изненадете ги Вашите сакани, поставете порака за добредојде во влезниот ходник, или искористете го за реклама во излогот на Вашата продавница; Message Click часовникот на Gingko ќе го направи сето ова за Вас. Со екран кој се активира на звук, времето и персонализираната порака можат да се активираат во моментот или да бидат трајно поставени на екранот. Едноставен, но впечатлив дигитален дизајн со личен белег, на основа од природен блок со ефект на дрво, го прави овој часовник сосема уникатен и посебен.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Часовници
Бренд Gingko

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 2.998 МКД
48,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.998 МКД
48,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.699 МКД
43,67 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 3.299 МКД
53,38 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.998 МКД
48,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.395 МКД
22,57 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.740 МКД
28,16 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.395 МКД
22,57 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.480 МКД
23,95 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
20,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB