За баба - картички во кутија
За баба - картички во кутија
За баба - картички во кутија
За баба - картички во кутија
Светот на Биби

За баба - картички во кутија

Шифра на артикл: 093966
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
99 МКД
99 МКД
1,60 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Картички - честитки наменети како подарок од најмалите кон мама, тета и баба. 6 картички со посвета, исполнети со активности и многу забава, спакувани во мала кутија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Честитки и гифт картички
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Димензија10x10cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB