Сет од 8 четки за масло и акрил - mix, Pebeo, Pop Art, 4 x природни влакна, 4 x синтетички влакна

Сет од 8 четки за масло и акрил - mix, Pebeo, Pop Art, 4 x природни влакна, 4 x синтетички влакна

Шифра на артикл: 037217
Код на производителот: 37217
Достапно веднаш
0 МКД
425 МКД
425 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за акрилни бои

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB