Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, жолт
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, жолт
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, жолт
Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, жолт

Фајнлајнер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, жолт

Шифра на артикл: 042381
Код на производителот: 42381
Достапно веднаш
0 МКД
159 МКД
159 МКД
2,57 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фајнлајнери
Боја Жолта

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB