Држач за четка за во тоалет, Olive, црвен со цветчиња и срциња
Pomme pidou

Држач за четка за во тоалет, Olive, црвен со цветчиња и срциња

Шифра на артикл: 063296
Достапно веднаш
0 МКД
2.450 МКД
2.450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Црвена
Димензија17x15x17cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB