Држач за тоалетна хартија, Caramel, розев со цветчиња
Pomme pidou

Држач за тоалетна хартија, Caramel, розев со цветчиња

Шифра на артикл: 063314
Достапно веднаш
0 МКД
2.450 МКД
2.450 МКД
39,64 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Розева
Димензија17x13x16cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB