Саксија за цвеќе, Freddy, розева со цветчиња, М
Pomme pidou

Саксија за цвеќе, Freddy, розева со цветчиња, М

Шифра на артикл: 063317
Достапно веднаш
0 МКД
2.560 МКД
2.560 МКД
41,42 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • M
    *
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Розева
Димензија29x15x17cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB