Касичка за пари, Angel Buddy, црвена со точки
Pomme pidou

Касичка за пари, Angel Buddy, црвена со точки

Шифра на артикл: 063320
Достапно веднаш
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
30,58 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Црвена
Димензија17x11x19cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.81 MB