Саксија за цвеќе, Olive, портокалова со цветчиња, М
Pomme pidou

Саксија за цвеќе, Olive, портокалова со цветчиња, М

Шифра на артикл: 063371
Достапно веднаш
0 МКД
2.240 МКД
2.240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • M
    *
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Портокалова
Димензија16x15x17cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.21 MB