Саксија за цвеќе, Freddy, зелена со бубамари, М
Pomme pidou

Саксија за цвеќе, Freddy, зелена со бубамари, М

Шифра на артикл: 063409
Достапно веднаш
  • M
    *
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд Pomme pidou
Боја Зелена
Димензија15x14x15cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.16 MB