Скулптура, Sagrada Familia - La Sognatrice
Скулптура, Sagrada Familia - La Sognatrice
Скулптура, Sagrada Familia - La Sognatrice
Скулптура, Sagrada Familia - La Sognatrice
BaciMilano

Скулптура, Sagrada Familia - La Sognatrice

Шифра на артикл: 210251
Достапно веднаш
0 МКД
7.249 МКД
7.249 МКД
117,30 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Декоративна скулптура од полирезин, од имагинативната и култна колекција Sagrada Familia на Baci Milano. La Sognatrice – Сонувачката – ја претставува имагинацијата и емоционалната длабочина на луѓето кои знаат да гледаат не само со своите очи. Посветена на сонувачите, креативците и оние кои бараат инспирација во длабочините на своето битие. Материјал: полирезин Висина: 25.5 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни предмети
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB